Aktualności

Nasz artykuł w Productive! Magazine

2015-11-23

W najnowszym numerze Productive! Magazine- miesięczniku o produktywności i rozwoju osobistym- ukazał się artykuł napisany przez Macieja. Możecie w nim zapoznać się z zarysem koncepcji, którą przekazujemy na szkoleniach i konsultacjach oraz zastanowić się nad tym, jak przygotować się do zmian zawodowych i dbać o zadowolenie z pracy i wypoczynku. Zapraszamy do lektury- artykuł w wersji elektronicznej można przeczytać tutaj: h... więcej »

Psychoterapia w ramach NFZ (Dzierżoniów)

2015-10-20

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla pacjentów z Dzierżoniowa i okolicznych miejscowości. Od listopada 2015 r. prowadzimy psychoterapię dla osób ubezpieczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Usługę świadczymy w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie). Maciej Mackiewicz będzie przyjmował w piątki od godziny 8:30 w NZOZ Dzierżoniowskie Centrum Medyczne przy ul. Piastowskiej 3. Osoby zainteresowane umówieniem się na wizytę, prosimy o kontakt z rejestracją przyc... więcej »

Uwierz w siebie

2015-09-17

22 września kończymy realizację warsztatów trenerskich oraz grupowego poradnictwa psychologicznego dla 20 osób niezatrudnionych z powiatu bolesławieckiego. Ola szkoliła grupę w Bolesławcu, Maciek w pobliskim Nowogrodźcu. Zrealizowaliśmy w sumie 160 godzin wsparcia grupowego, obejmującego pracę: nad zwiększeniem aktywności, rozwijaniem potencjału i wzmocnieniem wiary w siebie. Szkolenie realizowaliśmy we współpracy i na zaproszenie Fundacji Eudajmonia.... więcej »

Szkolenia: Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu-radzenie sobie ze stresem

2015-06-03

W maju i czerwcu 2015 r. realizujemy szkolenia: "Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu-radzenie sobie ze stresem" dla Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu systemowego DOPS w zakresie podnoszenia kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej. Będziemy mieć okazję podzielić się swoją wiedzą i wymienić doświadczeniami ze 120 osobami z całego Dolnego Śląska pracującymi w obszarze pomocy społecznej. Zdjęcia z zajęć będz... więcej »

Doradztwo kariery i skuteczna psychoterapia przez Skype

2015-04-07

Ofertę sesji doradztwa zawodowego oraz psychoterapii przez Skype kierujemy do osób, które mieszkają poza Wrocławiem, przebywają za granicą naszego kraju, lub z innych powodów nie mogą spotkać się z nami na sesji w gabinecie. Dzięki możliwościom jakie daje technologia odpowiadamy także na Państwa potrzeby. Sesję online można umówić jak tradycyjne spotkanie: telefonicznie lub przez e-mail. Jeśli szukasz pracy, chcesz skonsultować przebieg swojej kariery zawodowej, zastanaw... więcej »

poprzednie1234następne

Kontakt

Góry Możliwości
730 315 155

Świdnicka 48/4
(wejście od strony kina DCF)
50-028, Wrocław
Dolnośląskie
Zobacz w Mapach Google