Aleksandra Mackiewicz jest stworzona do szkoleń i integrowania grupy. Miałem przyjemność być na kilku szkoleniach Oli i każde z nich było prowadzone kompetentnie, fachowo i profesjonalnie. Charakteryzuję się bardzo dużym doświadczeniem, wiedzą, którą chętnie przekazuje. Jednocześnie potrafi odpowiednimi ćwiczeniami i przyjazną, ciepłą atmosferą zaangażować grupę tak, że wszyscy pracują. Podobały mi się  proste, z życia wzięte ćwiczenia: indywidualne, parami czy grypowe. Dzięki którym kończyłem zajęcia z niedosytem – dlaczego to już koniec zajęć. Szkolenia prowadzone przez Olę Mackiewicz oceniam na 6 w skali do 6. Polecam jako trenera i człowieka. A sam będę się starał uczestniczyć w jej szkoleniach w przyszłości.

Tadeusz Skrzypek

Uczestnik szkolenia

Pragnę podziękować za dwa cykle fantastycznych warsztatów szkoleniowych, w których mogłam uczestniczyć. Jest zaszczytem czerpać wiedzę od tak fachowego i kompetentnego wykładowcy.
Profesjonalizm oraz wyjątkowe pokłady wiedzy, energię i ciepło sprawiają, że nauka przy Tobie Olu to sama przyjemność.

Bogumiła Olejarz

Uczestniczka szkolenia

Od lat szkolimy specjalistów wspierających osoby z niepełnosprawnościami. W trakcie szkoleń przekazujemy wiedzę dotyczącą pomagania, praktyczne umiejętności i narzędzia, które można wykorzystać w trakcie współpracy z klientami. Uczymy rozumieć niepełnosprawność. Dzięki temu uczestnicy szkolenia mogą adekwatnie odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów i być skutecznymi towarzyszami uczenia się samodzielności klienta. Nasza zasada, której uczymy w kontakcie zarówno z asystentami jak i osobami z niepełnosprawnością, jest poszerzanie obszaru samodzielności klienta, w jego ramach możliwości.

Szkolenia zostały przeprowadzone w ramach naszej współpracy z organizacjami:

  • Fundacja Eudajmonia- w ramach projektu „Zostań asystentem- wspieraj skutecznie”;
  • Fundacja Imago- w ramach projektu „Koalicja na rzecz usług asystenckich”.