Szkolenie świetne dla osób, które nie wiedzą co zrobić, aby zmienić pracę. Pomaga w zdefiniowaniu celu i sposobu realizacji. Bardzo miła atmosfera, intymna. Bez problemu można się otworzyć, otwarcie porozmawiać o problemie.

Jola, Uczestniczka szkolenia

Szkolenie w całości spełniło moje oczekiwania. Przekaz rzeczowy, merytoryczny, łatwo przyswajalny; ćwiczenia inspirują do większego zaangażowania i zmierzenia się z własnymi słabościami i obawami. Satysfakcja na najwyższym poziomie.

Tomek, Uczestnik szkolenia

Warsztat dał mi narzędzia do szukania rozwiązań najlepszych dla siebie. Do tego to spotkanie daje OGROMNĄ SIŁĘ.

Natalia, Uczestniczka szkolenia

Szkolenie adresowane do wszystkich tych, którzy w najbliższym czasie planują zmianę w obszarze zatrudnienia i chcą się do niej jak najlepiej przygotować. W trakcie obejmującego 8 godzin dydaktycznych szkolenia można zapoznać się z mechanizmami, które leżą u źródeł zmiany zawodowej i podejmowania decyzji o zmianie. Uczestnicy odpowiedzą sobie na pytania o  etap gotowości, zaplanują ścieżkę zmiany, zapoznają się z najnowszymi trendami na lokalnym rynku pracy i informacjami dotyczącymi oczekiwań pracodawców. Nad całym procesem czuwają osobiście doświadczeni trenerzy, którzy dbają o bezpieczną atmosferę i wymianę doświadczeń. W ciągu miesiąca od warsztatów, specjalista doradca zawodowy zaprasza każdego uczestnika na indywidualną konsultację, która pozwoli lepiej monitorować cały proces. Sprawdź termin najbliższego szkolenia.